MonaVie Active ist vorübergehend nicht verfügbar, aber probiere aus:

Antyoksydanty i nie tylko…

Każdy owoc jagody Açai to prawdziwe bogactwo antyoksydantów. Te ważne i niezwykle cenne dla organizmu substancje stoją na straży zdrowia, nie dopuszczając do rozwoju wolnych rodników. Czym są wolne rodniki?

Antyoksydanty Wolne rodniki to niebezpieczne dla zdrowia cząsteczki, które są w ciele każdego z nas. Trzymane w ryzach, na ogół nie powodują  złych konsekwencji. Groźne stają się dopiero wtedy, gdy ich poziom gwałtownie wzrasta. A o to, niestety, nietrudno.

Najnowsze badania jednoznacznie dowodzą, że wolne rodniki są wszędzie – w konserwantach i w pestycydach, lecz także w powietrzu, którym oddychamy.

Aby uniknąć niebezpiecznej dla zdrowia kumulacji wolnych rodników, warto na co dzień dbać o właściwą dietę i uzupełniać menu produktami zawierającymi przeciwutleniacze, inaczej – antyoksydanty. Antyoksydanty pozwalają uniknąć mutacji komórek, istotnie zmniejszając ryzyko powstania wielu groźnych chorób, m.in. nowotworów, chorób układu sercowo-naczyniowego (np. zawałów serca) czy chorób wątroby. Hamują także proces starzenia się organizmu. Owoce jagody Açai – głównego składnika soków MonaVie – to prawdziwa skarbnica antyoksydantów.

Jak dowodzą badania przeprowadzone przez Laboratoria Brunswick, które znane są z najwyższej jakości i staranności prowadzonych analiz, brazylijska jagoda Açai zawiera najwyższy zarejestrowany wskaźnik antyoksydacyjny ORAC o wartości 1027 na każdy gram owocu  – nie spotykany w żadnej innej roślinie. Ale to nie wszystko.

Naukowo stwierdzono, a badania kliniczne to potwierdziły, że jagoda Acai istotnie wpływa na poprawę pamięci, hamując proces demencji u osób w starszym wieku; że spowalnia typowe objawy starzenia się – powstawanie zmarszczek i bruzd, wypadanie włosów, zanik mięśni, dysfunkcję stawów, stany depresji psychicznej i fizycznego osłabienia.

Preparaty na bazie jagody Acai regulują przemianę materii, przyspieszając spalanie tłuszczów i likwidując nadwagę.

U diabetyków wyraźnie obniżają poziom cukru we krwi.

W wersji specjalnej dla dzieci wzmacniają ich system immunologiczny – rzadziej chorują i szybciej wracają do zdrowia, rozwijają się lepiej fizycznie i umysłowo.

Tych niezwykłych właściwości brazylijskiej rośliny dowiedziono praktycznie. Badania nad rozszyfrowaniem jej sekretów trwają nadal.

Odwiedź nas!

Zapraszamy

Facebook Instagram YouTube

© 2024 Gesunde BlaubeereWebsites Canis Minor.

Cookies