MonaVie Active ist vorübergehend nicht verfügbar, aber probiere aus:

Gwiazdy polecają

Światowe i rodzime gwiazdy sportu, tańca, kina, estrady i telewizji na co dzień przekonują się o sile, jaka drzemie w owocach brazylijskiej jagody Açai. Wszyscy oni doskonale wiedzą, że zróżnicowana i zrównoważona dieta ma zasadnicze znaczenie dla jakości życia i pozwala być stale w doskonałej formie.

Gwiazdy Sportu MonaVie są konsumentami produktów MonaVie i nie otrzymują żadnej gratyfikacji finansowej za użyczenie swojego wizerunku firmie MonaVie. Kto nie wyobraża sobie życia bez codziennej porcji soku MonaVie? Oto gwiazdy, które czerpią moc z brazylijskiej jagody Açai.

Monika Pyrek – lekkoatletka, skok o tyczce

„Jestem lekkoatletką, więc dieta w moim życiu jest wyjątkowo ważna. Zawsze bardzo ostrożnie wybieram produkty, które spożywam. Odkąd stosuję produkty MonaVie, nie tylko czuję się fantastycznie i mam więcej energii, ale też mogę być spokojna, że nie ma w nich żadnych substancji zakazanych sportowcom, co potwierdzają certyfikaty Światowej Agencji Antydopingowej.“

Paweł Korzeniowski – pływak

“Zaczynam i kończę dzień z MonaVie. Gorąco polecam go tym, dla których zdrowie jest ważne”.

Paweł Nastula – judoka

“Najlepiej smakuje po codziennym treningu. Ożywia i sprawia, że czuję się naprawdę dobrze. Nie mogę sobie wyobrazić dnia bez MonaVie”.

Andrzej Supron – zapaśnik

“Nie trenuję już zawodowo, ale dalszym ciągu dbam o własne zdrowie i dobre samopoczucie. MonaVie doskonale wkomponowuje się w mój styl życia. Nigdy nie czułem się lepiej”.

Odwiedź nas!

Zapraszamy

Facebook Instagram YouTube

© 2024 Gesunde BlaubeereWebsites Canis Minor.

Cookies