Jagoda Acai

W składzie soków MonaVie to właśnie ona wiedzie prym – brazylijska jagoda Acai. To najcenniejszy i najzdrowszy owoc świata. W naturze można ją spotkać tylko w jednym jedynym miejscu na świecie – w Ameryce Południowej, w samym sercu Amazońskiej Dżungli, w głębi deszczowych lasów, na szczytach ogromnych drzew palmowych.

Niezwykły dar natury z dorzecza Amazonki

O jej tajemniczej mocy zdrowotnej od wieków wiadomo było rdzennym mieszkańcom Amazonii Północnej. Jagoda Acai to dla nich niezawodny sposób na młodość, sprawność fizyczną i umysłową oraz remedium na wiele chorób. Spożywają ją systematycznie od wczesnego dzieciństwa do – bardzo późnej – starości. Są długowieczni i pełni życia.

Dziś, dzięki  badaniom naukowym, wiemy to na pewno – legendarna jagoda Acai to samo zdrowie. Bogata w witaminy B1, B2, B3, witaminy E, witaminy C oraz fosfor, wapń, białko, potas i dobre kwasy tłuszczowe takie jak Omega 6, Omega 9 i enzymy odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie komórek. Ale działanie  Acai daleko wykracza po za te ramki. Jeszcze nie wszystkie jej sekrety uczeni odkryli. Badania nadal trwają.

© 2023 Gesunde Blaubeere.

+48 607 366 727

© 2023 Gesunde BlaubeereWebsites Canis Minor. Polityka Prywatności

Cookies