MonaVie Active ist vorübergehend nicht verfügbar, aber probiere aus:

Jagoda Acai

W składzie soków MonaVie to właśnie ona wiedzie prym – brazylijska jagoda Acai. To najcenniejszy i najzdrowszy owoc świata. W naturze można ją spotkać tylko w jednym jedynym miejscu na świecie – w Ameryce Południowej, w samym sercu Amazońskiej Dżungli, w głębi deszczowych lasów, na szczytach ogromnych drzew palmowych.

MonaVie Active ist vorübergehend nicht verfügbar, aber probiere aus:

Niezwykły dar natury z dorzecza Amazonki

O jej tajemniczej mocy zdrowotnej od wieków wiadomo było rdzennym mieszkańcom Amazonii Północnej. Jagoda Acai to dla nich niezawodny sposób na młodość, sprawność fizyczną i umysłową oraz remedium na wiele chorób. Spożywają ją systematycznie od wczesnego dzieciństwa do – bardzo późnej – starości. Są długowieczni i pełni życia.

Dziś, dzięki  badaniom naukowym, wiemy to na pewno – legendarna jagoda Acai to samo zdrowie. Bogata w witaminy B1, B2, B3, witaminy E, witaminy C oraz fosfor, wapń, białko, potas i dobre kwasy tłuszczowe takie jak Omega 6, Omega 9 i enzymy odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie komórek. Ale działanie  Acai daleko wykracza po za te ramki. Jeszcze nie wszystkie jej sekrety uczeni odkryli. Badania nadal trwają.

Odwiedź nas!

Zapraszamy

Facebook Instagram YouTube

© 2024 Gesunde BlaubeereWebsites Canis Minor.

Cookies