MonaVie Active ist vorübergehend nicht verfügbar, aber probiere aus:

Opinie

Podziel się swoją opinią! Opowiedz o swoich doświadczeniach z produktami MonaVie.

6 opinii

 1. Opinia o MonaVie 5 Iza02.06.2012 - 10:14

  Od kilkunastu lat mam problem ze stawami. Wypróbowałam tony maści, tabletek, płynów i innych preparatów. Pomagały, ale na krótko. Nie od razu uwierzyłam w MonaVie- bo jak tu wierzyć- po tylu latach zmagań – że coś może naprawdę pomóc? Tyle tylko, że nie było wyjścia. Ból stawów był nie do zniesienia i bardzo ograniczał mi życie. MonaVie piję od 2. miesięcy i problem ze stawami zniknął. Wreszcie można normalnie funkcjonować- chodzić, biegać, tańczyć. Każdy, kto ma problem ze stawami i się go pozbędzie, wie, o czym mowa. Po prostu chce się żyć teraz.

 2. Opinia o MonaVie 6 Asia11.06.2012 - 11:43

  Odchudzam się, odkąd pamiętam. Całe życie na diecie, na różnych dietach. Udawało mi się zrzucić około 5- 7 kg, a potem szybki powrót do wagi sprzed i jeszcze kilka kilogramów na plusie. Można się załamać. Coraz częściej słyszałam o specjalnej mieszance MonaVie RVL na odchudzanie. Piję ją 2 razy dziennie- zamiast śniadania i kolacji. Czuję się po nich dość pełna, nie mam ochoty na chipsy i orzeszki, nie podjadam. Stosuję preparat od 4 tygodni i schudłam 3 kilogramy. Jestem zadowolona z efektów, bo kosztują mnie mniej wyrzeczeń niż ostatnia dieta.

 3. Opinia o MonaVie 7 Edyta15.06.2012 - 12:06

  Niby wyniki badań mieliśmy ok, niby żyjemy bezstresowo, chcieliśmy mieć dziecko, a od prawie 2 lat nie mogliśmy zajść w ciążę. Co miesiąc pełni nadziei biegliśmy po test i co miesiąc rozczarowanie. I jeszcze te pytania wszystkich i wokół sugestie, że wypada już być rodzicem. Nie do zniesienia. Słyszeliśmy o tym, że soki MonaVie poprawiają płodność, więc się skusiliśmy. Piliśmy sok regularnie od kilku tygodni i się udało! Martynka ma miesiąc;) Mój ginekolog mówi, że to pewnie ma związek z tym, że w MonaVie jest kwas foliowy- ważny dla przyszłych mam albo z tym, że jest tam składnik poprawiający jakość nasienia Dla nas liczy się tylko to, że nasze marzenie się spełniło. A my czujemy się lepiej niż kiedykolwiek!

 4. Opinia o MonaVie 8 Ania19.06.2012 - 21:00

  Ja zaczęłam pić MonaVie na wiosnę- tak by poczuć się lepiej. Czułam wiosenne przesilenie, włosy nie były takie, jak powinny, ogólne rozbicie, częste przeziębienia. Lekarz rodzinny polecił stosowanie jakiegoś preparatu wzmacniającego, poszukałam, poczytałam i kupiłam MonaVie Original. Piję go od 3 miesięcy i czuję się dużo, dużo lepiej. I zdecydowanie wolę ten zdrowy pić sok owocowy niż faszerować się tabletkami! Smacznie i zdrowo:) Polecam!

 5. Opinia o MonaVie 9 aneta05.06.2013 - 12:51

  Witam a jaka konsystencja tego waszego soku jest? zakupiłam także ten sok w aptece no ale jest strasznie rzadki i bezsmakowy i czy tatki rzeczywiście powinien być????

 6. Opinia o MonaVie 10 ZdrowaJagoda08.06.2013 - 07:56

  Witamy. Napój, który Pani kupiła w aptece, nie jest oryginalnym napojem MonaVie Active. Jego składniki nie są w 100% naturalne, tak jak jest to w przypadku produktów MonaVie. Pozdrawiamy.

Twoja opinia

Odwiedź nas!

Zapraszamy

Facebook Instagram YouTube

© 2024 Gesunde BlaubeereWebsites Canis Minor.

Cookies