MonaVie Active ist vorübergehend nicht verfügbar, aber probiere aus:

Zdrowie w butelce – Essence

MonaVie to firma, która odniosła bezprecedensowy sukces, sprzedając sok z unikalnej mieszanki owoców bezpośrednio zainteresowanym konsumentom.

Zdrowie w butelce – Essence

Marka powstała na początku 2005 roku w Stanach Zjednoczonych i należy do najszybciej rozwijających się tam przedsiębiorstw. Obecnie firma działa w 15 krajach. Od niedawna również w Polsce można
kupić smaczną mieszankę soków z brazylijskiej jagody açai oraz osiemnastu orzeźwiających owoców.

Egzotyczna jagoda od wieków jest stosowana przez Indian amazońskich dla celów odżywczych i wzmacniających. To mały, ciemnofioletowy owoc o rozmiarach winogrona, który rośnie w kiściach na drzewach palmowych, na bagnistych terenach w dorzeczu wschodniej Amazonki.

Firma MonaVie jest liderem w badaniach nad jagodą açai, w szczególności skupia się na zdefiniowaniu wszystkich korzyści płynących z jej konsumpcji. Dowiedziono, że jagoda zawiera duże ilości przeciwutleniaczy, jak polifenole i witaminę C, które pomagają chronić komórki przed szkodliwym działaniem utleniaczy.

Poza brazylijską jagodą, w skład soku wchodzą również: jabłko, winogrona, gruszka, ananas, żurawina, passiflora, dziki bez, suszona śliwka, kiwi, borówka amerykańska, jeżyna, kolcowój pospolity, wiśnia, granat, liczi, acerola, banan oraz borówka czarna.

Unikalna kompozycja MonaVie stanowi zatem prosty i wygodny sposób na wzbogacenie diety o zdrowe substancje, a w rezultacie pomaga prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia. Należy zwrócić na to uwagę szczególnie w Polsce, gdzie – jak dowodzą wyniki badań, zleconych przez Komisję Europejską – spożycie owoców należy do najniższych w krajach Unii Europejskiej w przeliczeniu na jednego mieszkańca.

Wyśmienity sok spotkał się z dużym zainteresowaniem polskich sportowców, medalistów olimpijskich, mistrzów i wicemistrzów świata i Europy. Jego korzystne dla zdrowia właściwości docenili m.in. Paweł Korzeniowski, Paweł Nastula, Andrzej Supron, Beata Sokołowska-Kulesza, Bogusław Mamiński, Grzegorz Sudoł, Agnieszka Leszczyńska oraz Marcin Lijewski. Idźmy za ich przykładem.

Pobierz artykuł Soki MonaVie – Zdrowie w butelce w pliku PDF.

Odwiedź nas!

Zapraszamy

Facebook Instagram YouTube

© 2024 Gesunde BlaubeereWebsites Canis Minor.

Cookies