MonaVie Active jest chwilowo niedostępne, ale sprawdź:

e9

Mieszanka energii Synergy e9 zawiera L-argininę, kompleks witamin B12 i B6, ryboflawiny, tiaminy i kwas pantotenowy.

Kup Synergy e9

Synergy e9

Energia z L-argininą

Życie stale wymaga energii. Dni są pełne terminów działań i zobowiązań, które wymagają najlepszej formy przez całą dobę, nawet wtedy, gdy jesteś wyczerpany. W połowie ciężkiego dnia może się okazać, że poziom energii jest wyczerpany już przed obiadem, i niemal nie masz siły na załatwienie wszystkich spraw na liście rzeczy do zrobienia.

Mieszanka energii e9 energy firmy Synergy zawiera L-argininę, kompleks witamin B12 i B6, ryboflawiny, tiaminy i kwas pantotenowy. Każdy z tych składników wzmacnia normalny metabolizm. Aromatyczna mieszanka zawiera także naturalne źródła kofeiny, w tym nasiona guarany i ekstrakt z Yerba Mate. Każdy składnik jest bezpieczny i najwyższej jakości, dzięki czemu otrzymujesz niskokaloryczny zastrzyk, gdy jest ci najbardziej potrzebny.

Zawartość: 30 saszetek (30 x 8,10 g netto)
Opcje: 1, 2 lub 4 opakowania

Synergy

KORZYŚCI

  • Długotrwała, zdrowa energia dzięki specjalnej niskokalorycznej formule
  • Przyczynia się do normalnego, energetycznego spalania
  • Przeciwdziała zmęczeniu i wyczerpaniu
  • Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania psychicznego i umysłowego
  • Wspomaga naturalną zdolność organizmu do wytwarzania energii
  • Z L-argininą, kluczowym składnikiem Synergy
  • Pyszny smak pinacolady
  • Słodzony glikozydami stewiolowymi, naturalnym składnikiem liści stewii

Synergy E9

Na nowo ustanów swoje granice. Wzmocnij się i wydobądź swój pełen potencjał. Kup Synergy e9

Synergy E9

Pyszny smak piña colady

Ta kombinacja składników ma za zadanie pomóc ci bezpiecznie utrzymywać wysoki poziom energii.

Witamina B12 i B6, a także kwas pantotenowy zwiększają nie tylko metabolizm dający energię; pomagają zmniejszyć zmęczenie jednocześnie wspierając normalną sprawność umysłową.

Ekstrakt z Yerba Mate ma właściwości, które mogą wzmocnić organizm, dzięki czemu czujesz, że masz więcej energii. Jego stymulujące i tonizujące właściwości odgrywają rolę w zwalczaniu zmęczenia umysłowego i fizycznego.

Obecnie istnieją dziesiątki szybko działających środków, ale z wyjątkową mieszanką e9 składającą się z naturalnych źródeł witamin i kofeiny możesz być pewny, że przyjmujesz produkt, który pomoże Ci prowadzić zdrowy styl życia.

Synergy E9

Bez względu na porę dnia, jeśli masz trudności ze skupieniem się, zachowaniem czujności i energii, wymieszaj porcję e9 i korzystaj z jego orzeźwiającego smaku Pinakolady. Kup Synergy e9

Składniki Synergy e9

SPOSÓB UŻYCIA

Wymieszaj 1 porcję (1 saszetkę) w 240 ml wody. Wymieszaj lub wstrząśnij, aby rozpuścić. Proponowana dawka dzienna to 1 saszetka.

Inne składniki: naturalne aromaty, kwas cytrynowy, naturalny słodzik cytrusowy (oligofruktoza, fruktoza, białko grochu, naturalne aromaty) ‡, dwutlenek krzemu, kwas jabłkowy, ekstrakt z liści stewii (Stevia rebaudiana), naturalny barwnik.

‡ Dodaje nieistotną w diecie ilość cukru.


* Przed użyciem produktu skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub cierpisz na znane schorzenie. Nadmierna dawka kofeiny może powodować nerwowość, drażliwość, bezsenność, a czasami, szybkie bicie serca. Niezalecane do stosowania u dzieci poniżej 18 roku życia. Podobnie jak przy każdym produkcie odżywczym, przed jego zastosowaniem, kobiety w ciąży, karmiące piersią lub osoby mające znane schorzenia powinny się skonsultować z lekarzem.

Odwiedź nas!

Zapraszamy

Facebook Instagram YouTube

© 2024 Zdrowa JagodaStrony Canis Minor.

Cookies