Glister Kids

Potrzeby stomatologiczne dzieci różnią się od potrzeb osób dorosłych. Wczesna higiena jamy ustnej to gwarancja trwałego zdrowia zębów. Glister™ Kids to najnowsza propozycja marki Glister, oferującej preparaty do higieny jamy ustnej, które cieszą się zaufaniem wielu pokoleń. Produkty Glister™ kids powstały specjalnie z myślą o potrzebach stomatologicznych dzieci powyżej 2. roku życia.

Amway Glister Kids

Zamów Glister Kids

Pasta do zębów dla dzieci Glister™ Kids

Glister™ Kids Pasta do zębów dla dzieci

Wielozadaniowa pasta z fluorkiem sodu o smaku truskawki i formułą REMINACT w bezpieczny i łagodny sposób oczyszcza i pielęgnuje rozwijające się zęby i dziąsła, jednocześnie chroniąc je przed ubytkami.

65 ml 22,30 zł

Produkty z linii Glister kids zostały zaprojektowane w sposób, który angażuje dzieci i pomaga im wykształcić odpowiednie nawyki związane z pielęgnacją uzębienia.

Działanie

Glister Kids Pasta do zębów dla dzieci z fluorkiem sodu o smaku truskawki:

  • Powstała specjalnie z myślą o potrzebach stomatologicznych dzieci powyżej 2. roku życia.
  • W bezpieczny i łagodny sposób oczyszcza i pielęgnuje rozwijające się zęby i dziąsła.
  • Chroni przed powstawaniem ubytków.
  • Pomaga wykształcić właściwe nawyki związane z higieną jamy ustnej.

Zalety

Czy wiesz, że regularne szczotkowanie zębów pastą dla dzieci marki Glister pomaga zapobiegać próchnicy, ubytkom i chorobom dziąseł? Jednocześnie wspomaga naprawę wczesnych ubytków oraz zmniejsza poziom próchnicy w procesie remineralizacji. Miś Panda, symbol marki Glister, sprawia, że szczotkowanie zębów i zdrowe nawyki stają się prawdziwą zabawą. Stosowanie pasty do zębów dla dzieci marki Glister kids wraz ze szczoteczkami do zębów tej samej marki to wspaniały sposób, aby Twoje dziecko rozwinęło właściwe nawyki związane z codzienną higieną jamy ustnej!

Fakty

Właściwości

Glister kids Pasta do zębów dla dzieci:

Sposób użycia

Składniki

Sorbitol, Water/Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Flavor/ Aroma, PEG-8, Xylitol, Xanthan Gum, Sodium Saccharin, Methylparaben, Sodium Fluoride, Propylparaben, Sodium Bicarbonate, Yellow 5 (CI 19140), Red 33 (CI 17200)


Szczoteczki do zębów dla dzieci Glister™ Kids

Glister™ Kids Szczoteczki do zębów dla dzieci

Glister™ kids Szczoteczki do zębów pomagają rozwijać u dzieci prawidłowe nawyki związane z higieną jamy ustnej, sprawiając, że szczotkowanie zębów staje się prawdziwą zabawą.

1 szt. 13,95 zł

1 op. / 4 szt. 55,70 zł

Glister™ kids Pasta do zębów dla dzieci oraz Szczoteczki do zębów z tej samej linii w bezpieczny i łagodny sposób oczyszczają i pielęgnują rozwijające się zęby i dziąsła, jednocześnie chroniąc je przed ubytkami.

Działanie

Glister kids Szczoteczki do zębów dla dzieci:

  • Powstały specjalnie z myślą o potrzebach stomatologicznych dzieci powyżej 2. roku życia.
  • Skutecznie czyszczą zęby, w tym trudno dostępne zęby tylne, jednocześnie chroniąc dziąsła dzięki zaokrąglonemu, miękkiemu włosiu.
  • Pomagają zapobiegać próchnicy, ubytkom i chorobom dziąseł.

Zalety

Dzięki pięknym, żywym kolorom i atrakcyjnym dla dzieci odciskom łapek Misia Pandy Szczoteczki do zębów marki Glister kids sprawiają, że mycie zębów staje się prawdziwą zabawą. Zaokrąglone, miękkie włosie oraz wygodne, ergonomiczne uchwyty zostały zaprojektowane z myślą o małych rączkach i jamie ustnej dzieci. Stosuj razem z Glister kids Pastą do zębów dla dzieci z fluorkiem sodu o smaku truskawki, aby mieć pewność, że Twoje dziecko rozwinęło właściwe nawyki związane z codzienną higieną jamy ustnej!

Fakty

Właściwości

Sposób użycia

Zamów Glister Kids

© 2023 Zdrowa Jagoda.

© 2023 Zdrowa JagodaStrony Canis Minor