MonaVie Active jest chwilowo niedostępne, ale sprawdź:

INNE NIŻ WSZYSTKO

Preparaty Mona Vie mają szczególną właściwość. Badania naukowe i kliniczne testy dowiodły, że są przeciwutleniaczami o potężnej mocy, że zawierają ogromny, z niczym nie porównywalny ładunek naturalnych witamin i minerałów. To jednak nie tłumaczy do końca skutków oddziaływania na nasz organizm – jest ono znacznie rozleglejsze i głębsze niż można by oczekiwać. Poprawy pamięci i ogólnej kondycji psychofizycznej, zwłaszcza u osób starszych, wzrostu odporności na zachorowania u dzieci, ustępowania wielu chronicznych dolegliwości nie da sie uzasadnić jedynie wynikami badań. Mamy tu do czynienia z czymś więcej. Uczeni szukają odpowiedzi, jeszcze jej nie znaleźli. Ale dla fanów Mona Vie nie ma to istotnego znaczenia. Liczy się skuteczność.

Zamówić i odebrać osobiście preparaty Mona Vie można w Warszawie, na Kabatach /ostatni przystanek metra/ w Gabinecie Medycyny Estetycznej  MED=PRAXIS  dr Lilianny Minkowskiej, ul. Mielczarskiego 7 (wejście od ul. Ekologicznej), tel: 600-913-156.

Tylko w MED=PRAXIS, gdzie wykonuje się pełną gamę zabiegów estetycznej medycyny, używane są preparaty kosmetyczne Mona Vie. Informacje o zabiegach i zapisy na wizyty pod tym samym numerem telefonu.

Twoja opinia

Odwiedź nas!

Zapraszamy

Facebook Instagram YouTube

© 2024 Zdrowa JagodaStrony Canis Minor.

Cookies