MonaVie Active jest chwilowo niedostępne, ale sprawdź:

ProArgi-9+

„Synergy ProArgi-9+ jest najwyższej jakości suplementem l-argininowym na świecie.” — Physicians’ Desk Reference (2018)


Kup ProArgi-9+

Synergy ProArgi-9+

PRZEBADANE KLINICZNIE ABY WSPIERAĆ TWOJE ZDROWIE

Synergy ProArgi-9+ zawiera 100% czystego granulatu l-argininy w postaci czystej, l-cytryline oraz starannie dobrany zestaw witamin, co stanowi potężne wsparcie dla Twojego zdrowia.

L-arginina jest aminokwasem, który naturalnie występuje w organizmie. Wprawdzie przyczynia się do wielu innych ważnych funkcji życiowych w organizmie, ale zamienia się również w tlenek azotu, który powoduje rozszerzanie się naczyń krwionośnych, co prowadzi do poprawy przepływu krwi.

W badaniu klinicznym przeprowadzonym przez Hughes Center for Research and Innovation, okazało się, ze ten opatentowany suplement znacząco zwiększa produkcje tlenku azotu w organizmie.

ProArgi-9+ jest najwyższej jakości suplementem zdrowotnym i energetycznym.

Zawartość: 30 saszetek (30 x 9,83 g netto)
Opcje: 1, 2 lub 4 opakowania

Synergy ProArgi-9+

Niektóre z licznych zalet ProArgi9+

  • 5000 mg czystej, 100% granulowanej, czystej postaci l-argininy
  • Zawiera piec niezbędnych witamin: witaminę C, witaminę D3, witaminę K, witaminę B6 i witaminę B12
  • Zapakowany w saszetki odpowiadające jednej porcji, które można wszędzie zabrać ze sobą
  • Zawiera witaminy B6 i B12, które przyczyniają się do prawidłowego tworzenia czerwonych krwinek i metabolizmu homocysteiny
  • Orzeźwiający, cytrusowy smak
ProArgi-9+ arginina
Formuła ProArgi9+ opiera się na nagrodzonych Nagrodą Nobla badaniach udowadniających znaczenie i siłę tlenku azotu w ludzkim organizmie.

Kup ProArgi-9+

ProArgi-9+

Uczyń ze swojego zdrowia priorytet stosując ProArgi-9+ firmy Synergy

Opracowana we współpracy z wiodącymi badaczami w zakresie l-argininy, ta niezwykła receptura zawiera dziesiątki składników odżywczych pomagających realizować każdą ambicje Twojego życia!

Obok składników pierwszoplanowych, l-argininy i l-cytruliny, ProArgi-9+ zawiera następujące kluczowe witaminy sprzyjające właściwemu, dostarczającemu energii metabolizmowi oraz utrzymaniu zdrowego układu kostnego: Witamina C, Witamina D3, Witamina K, Witamina B6, Witamina B12.

Dostępne w wygodnych saszetkach, zawierających pojedyncza, gotowa porcje, ProArgi-9+ stało się jeszcze łatwiejsze w stosowaniu o każdej porze dnia. Po prostu wsyp jedną saszetkę do 240 ml wody i mieszaj lub wstrząsaj aż do rozpuszczenia.

* Podobnie jak w przypadku każdego produktu żywnościowego, przed jego użyciem należy skonsultować się z lekarzem. Szczególnie dotyczy to kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz osób ze zdiagnozowanymi schorzeniami. Produkt nie służy do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania żadnej chorobie.

Odwiedź nas!

Zapraszamy

Facebook Instagram YouTube

© 2024 Zdrowa JagodaStrony Canis Minor.

Cookies