MonaVie Active jest chwilowo niedostępne, ale sprawdź:

Suplementy diety

ZdrowaJagoda.eu jest dystrybutorem suplementów diety i kosmetyków m.in. marek DuoLife, Synergy i Jeunesse. W naszej ofercie znajdują się także produkty motoryzacyjne i inne produkty, które mogą Cię zainteresować. Służymy profesjonalnym doradztwem w wyborze najlepszego produktu.


Współpraca

Interesujesz się synergią z markami? Poniżej możliwość rejestracji ↴

Zapraszam do współpracy!


Zdrowa Jagoda (xHOME)

Żyj w ruchu!
Soki z jagód MonaVie Active® to pyszna mieszanka 19 super owoców i glukozaminy pochodzenia roślinnego Witamina C, która naturalnie występuje w owocach, z których wyprodukowany jest sok MonaVie Active®, chroni komórki przed stresem oksydacyjnym i przyczynia się do prawidłowej produkcji kolagenu, niezbędnego do normalnego funkcjonowania tkanki chrzęstnej. MonaVie Active® pomoże ci wstać, ruszyć i pozostać w ruchu.

  1. Synergy Purify KitPurify

  2. Synergy SmartMealSmartMeal

  3. Synergy ProArgi-9+ProArgi-9+

  4. Synergy e9e9

  5. Synergy MistifyMistify

  6. Synergy PytolifePhytoLife

Napój funkcjonalny z jagody Acai, MonaVie Active®

Naturalne Suplementy diety z jagód Acai MonaVie to recepta na zdrowie – wyjątkowa mieszanka starannie wyselekcjonowanych owoców z różnych stron świata.

Efekt? Suplementy diety z jagody Acai i kompleksowa ochrona zdrowia zatopiona w przepysznych sokach egzotycznych. Białko, witaminy, minerały, aminokwasy, enzymy oraz potężna dawka antyoksydantów – oto przepis na świetną kondycję każdego dnia. Same brazylijskie jagody Acai – najważniejszy składnik mieszanki – zawierają około 3000 związków fitochemicznych.

Te suplementy diety o niezwykłej kompozycji smaków i składników odżywczych działają na nasz organizm jak leczniczy balsam. Każdy napój MonaVie wzmacnia odporność, oczyszcza ciało z toksyn, zwiększa wytrzymałość, poprawia sprawność seksualną, obniża poziom złego cholesterolu, wspomaga profilaktykę chorób serca, łagodzi dolegliwości cyklu menstruacyjnego, suplement diety przeciwdziała infekcjom wirusowym, bakteryjnym i grzybiczym, wspomaga trawienie, łagodzi objawy choroby Leśniowskiego – Crohna, wygładza cerę i chroni przed przedwczesnymi zmarszczkami, wspomaga walkę z rakiem, łagodzi dolegliwości bólowe związane z zapaleniem stawów, łagodzi objawy astmy i poprawia wzrok.

Nie ma zdrowszego, skuteczniejszego i smaczniejszego sposobu na poprawę kondycji zdrowotnej niż soki MonaVie, suplementy diety powstałe na bazie najcenniejszego wyciągu elementów, jakie oferują brazylijskie jagody Acai.

Odwiedź nas!

Zapraszamy

Facebook Instagram YouTube

© 2024 Zdrowa JagodaStrony Canis Minor.

Cookies