MonaVie Active jest chwilowo niedostępne, ale sprawdź:

Perfumy Teresa Werner

Perfumy Teresa Werner sygnowane marką łączą kontrasty – nieprzemijającą elegancję i styl oraz odwagę, aby sięgać gwiazd i nie bać się być sobą. Wysoka jakość zapachów stworzonych przez francuskie domy perfumeryjne stanowi wstęp do fascynującej przygody.

Perfumy Teresa Werner

Perfumy Teresa Werner Un note-damour

Perfumy Teresa Werner Une note d’amour

Są zapachy, które od razu przywołują na myśl romantyczne chwile – rześkie powietrze, woń kwiatów. Wiosnę, podczas której natura budzi się do życia, a w sercu rodzą się uczucia. Une note d’amour oznacza nutę miłości.

Nutę, której bazę stanowią nadmorski bursztyn i drzewo cedrowe.

W sercu znajdziemy delikatne akcenty kwiatowe – lilię, różę i uwodzicielską konwalię. Zwieńczenie stanowią nuty głowy – elegancka frezja i słodkie liczi.

Pojemność – 50 ml
Cena: 200 zł

Kup perfumy Une note d’amour

Perfumy Teresa Werner Therese

Perfumy Teresa Werner Thérèse

Wszystkie oczy są skierowane na Ciebie. Bije od Ciebie blask – siła, elegancja i wytworność. To jest Twój moment.

Thérèse to zapach jubileuszowy, prawdziwy diament, zwieńczenie kolekcji zapachowej Teresy Werner.

Na początku wyczujesz pomarańczę i rabarbar, które zostały skontrastowane uwodzicielskim piżmem oraz rozgrzewającymi nutami kardamonu i czarnego pieprzu. Baza również jest gorąca – wanilia, drzewo sandałowe, fasola tonka, nuty balsamiczne. Jednocześnie kompozycja pozostaje lekka i świeża dzięki kwiatowemu sercu, na którego bukiet składa się frezja, peonia, irys i magnolia.

Pojemność – 50 ml
Cena: 200 zł

Kup perfumy Thérèse

Perfumy Teresa Werner Plaisir de la nuit

Perfumy Teresa Werner Plaisir de la nuit

Gwiaździsta noc, blask świateł miasta, które staje się świadkiem rozmów, emocji, pragnień, odkrytych tajemnic. Kobieta jest wyrafinowana, pełna klasy i wdzięku. Jednak kiedy się otwiera ukazuje swoją nieprzewidywalność i odrzuca konwenanse.

Takie są też perfumy Teresa Werner Plaisir de la nuit oznaczające przyjemność nocy. Na początku poznajemy wytworne nuty kawy i migdałów. Z czasem dostrzegamy intensywne serce wypełnione afrodyzjakami – jaśminem i tuberozą. Bazę stanowi wytrawne kakao i fasola tonka.

Pojemność – 50 ml
Cena: 200 zł

Kup perfumy Plaisir de la nuit

Perfumy Teresa Werner Guerrier du jour

Perfumy Teresa Werner Guerrier du jour

Kim jest mężczyzna? Obrońcą, opoką. Zdobywcą. Wojownikiem. Wie czego chce i śmiało sięga po swoje – pomimo przeszkód i niedogodności. Wszystko po to, aby spojrzeć na twarz w lustrze i być z siebie dumnym. Po to, aby któregoś dnia stanąć na podium i mieć świadomość, że zrealizowało się swoje cele.

Tak jak kiedyś rycerzowi towarzyszyła zbroja, tak dzisiaj towarzyszem stają się perfumy Teresa Werner.

Guerrier du jour to wierny kompan, dzięki któremu mężczyzna komunikuje kim naprawdę jest. Zapach składa się z pikantnego różowego pieprzu i słodkiej bergamotki, które stanowią nutę głowy. W sercu znajdziemy rozgrzewający cynamon. Bazę stanowią prawdziwie męskie aromaty skórzane i tytoniowe.

Pojemność – 100 ml
Cena: 150 zł

Kup perfumy Guerrier du jour

Perfumy Teresa Werner Amant du Soir

Perfumy Teresa Werner Amant du soir

Amant du soir – „Nocny kochanek”. To tylko chwila. Mgnienie. Ona wie, że on jej pragnie. I ona pragnie jego. Tajemniczy, elegancki. Wyrafinowany, a zarazem silny. Powoli się jemu poddaje mimo wpojonych przez lata reguł.

Mężczyzna. Nocny kochanek. Uwodziciel. W nocy nie przestaje być zdobywcą.

Perfumy Teresa Werner Amant du soir to fascynująca przygoda. Na początku wyczuwalne są nuty upojnego rumu i pikantnych przypraw oraz tytoniu. Serce stanowi tuberoza zmieszana z ciepłym akordem skórzanym. Kompozycja bazuje na balsamicznych nutach drzewa gwajakowego i fasoli tonki.

Pojemność – 100 ml
Cena: 150 zł

Kup perfumy Amant du soir
Perfumy, perfumy teresa werner, teresa werner, perfumy Une note d’amour, perfumy Thérèse, perfumy Plaisir de la nuit, perfumy Guerrier du jour, perfumy Amant du soir.

Odwiedź nas!

Zapraszamy

Facebook Instagram YouTube

© 2024 Zdrowa JagodaStrony Canis Minor.

Cookies