MonaVie Active jest chwilowo niedostępne, ale sprawdź:

PhytoLife

Synergy PhytoLife jest suplementem diety o wysokiej mocy działania wytworzonym ze składników bogatych w chlorofil, w tym źdźbeł jęczmienia i lucerny.

Kup PhytoLife

Synergy PhytoLife

NATURALNIE PROSTE ROZWIAZANIE

Organizm domaga się korzyści wynikających z niezbędnych składników odżywczych, jakie znajdują się w tych właśnie roślinach o ciemnozielonej barwie. Te trzy składniki, wraz ze zrównoważoną dietą, pomogą zaspokoić zapotrzebowanie Twojego organizmu na zieleninę.

PhytoLife zawiera także olejek z mięty pieprzowej, dzięki któremu zwykła szklanka wody staje się odżywczym, orzeźwiającym napojem.

Wzmocnij swój organizm poprzez zielona superżywność. To takie proste rozwiązanie.

Pojemność: 730 ml
Opcje: 1 lub 4 butelki


Synergy PhytoLife

Szczegóły produktu

Stworzone w oparciu o jęczmień i liście lucerny, PhytoLife stanowi bogatą kombinację chlorofiliny (soli sodowo-miedziowej chlorofilu) oraz olejku z mięty pieprzowej.

Dzięki jakości zawartej w każdej kropli, zawarty w PhytoLife olejek z mięty pieprzowej wspomaga prawidłowe funkcje trawienne i pomaga zamienić zwykłą wodę w świetnie smakujący napój, którym możesz się rozkoszować przez cały dzień.

Wraz ze świeżym smakiem i formą płynną, czyni to PhytoLife doskonałym towarzyszem Twojego reżimu właściwego odżywiania się.

Włącz PhytoLife firmy Synergy do swojej diety mieszając półtora łyżeczki (7,5 ml) ze szklanką wody dwa razy dziennie.


Zalecane dawkowanie

Włącz Synergy PhytoLife do swojej diety, dodając 1 łyżeczkę (5 ml) do szklanki wody dwa razy dziennie.

* Podobnie jak w przypadku każdego produktu żywnościowego, przed jego użyciem należy skonsultować się z lekarzem. Szczególnie dotyczy to kobiet w ciąży, karmiących piersią oraz osób ze zdiagnozowanymi schorzeniami. Produkt nie służy do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania żadnej chorobie.

Odwiedź nas!

Zapraszamy

Facebook Instagram YouTube

© 2024 Zdrowa JagodaStrony Canis Minor.

Cookies