MonaVie Active jest chwilowo niedostępne, ale sprawdź:

Zdrowie w płynie – Sukces

Jeden z najbardziej cenionych owoców z Brazylii podbija Polskę. Od niedawna można w Polsce kupić odżywczą mieszankę soków z brazylijskiej jagody oraz 18 orzeźwiających owoców.

Ta egzotyczna jagoda od wieków jest stosowana przez Indian amazońskich w celach odżywczych i wzmacniających. Dla wszystkich zainteresowanych zdrowym trybem życia.

Według badań zleconych przez Komisję Europejską, Polska posiada najniższy poziom spożycia owoców na mieszkańca. Co więcej, Polacy są świadomi problemu, 45 proc. badanych deklaruje niewystarczającą ilość owoców w diecie. Tymczasem MonaVie zawiera kompletną mieszankę owoców, w której skład wchodzą: jagoda Açai, jabłko, winogrono, gruszka, ananas, żurawina, passiflora, dziki bez, suszona śliwka, kiwi, borówka amerykańska, jeżyna, kolcowój pospolity, wiśnia, granat, liczi, acerola, banan oraz borówka czarna. Wszystkie w jednej butelce, dla osób szukających zdrowego i aktywnego stylu życia.

Nauka odkrywa Açcai

Dr Alexander Shauss, dyrektor AIBMR Life Sciences w Waszyngtonie, wybitny badacz jagody Açai, odkrył, że jagoda ta stanowi podstawę diety Indian amazońskich, którzy spożywają ten owoc na śniadanie, obiad i kolację. Jego badania dowodzą, że dieta ta pozytywnie wpływa nie tylko na zdrowie, ale także na wygląd tych osób „Zdrowotne właściwości Açai są dokumentowane przez współczesną naukę. Açai zawiera stężone ilości polifenoli, czyli niezwykle silnych przeciwutleniaczy, które pomagają neutralizować negatywne działanie wolnych rodników na organizm” – mówi prof. Iwona Wawer z Akademii Medycznej w Warszawie. Polacy, którzy preferują zdrowy i aktywny tryb życia, mogą wybierać pomiędzy MonaVie™ i Monavie Active™. MonaVie to szybki i wygodny sposób na dostarczenie organizmowi odżywczych składników.

Smak zdrowia

MonaVie™ to pyszny napój łączący brazylijską jagodę Açai oraz 18 innych znakomitych owoców egzotycznych z całego świata. Wyjątkowa formuła wykorzystująca filozofię Zbilansowania- Różnorodności- Umiaru pomaga utrzymać zdrowy tryb życia. MonaVie zawiera przeciwutleniacze oraz naturalną witaminę C, która również pomaga chronić komórki przed szkodliwym działaniem utleniaczy.
MonaVie Active™ zawiera brazylijską jagodę Açai – jeden z najcenniejszych skarbów natury – oraz 18 innych wspaniałych owoców. Ta naładowana przeciwutleniaczami, zawierająca glukozaminę kompozycja dostarcza naturalnie występujących w przyrodzie polifenoli i witaminę C, która ma znaczący wpływ na tworzenie się kolagenu w skórze oraz na funkcję tkanki chrzęstnej. Bądź aktywny już dziś z MonaVie Active™.

W Polsce sok spotka się z dużym zainteresowaniem sportowców – jego właściwości docenili m.in. Paweł Korzeniowski, Paweł Nastula, Andrzej Supron, Beata Sokołowska-Kulesza, Bogusław Mamiński, Agnieszka Leszczyńska, Grzegorz Sudoł oraz Marcin Lijewski. „Dla sportowca najważniejsza jest sprawność fizyczna, odporność i duży zasób sił witalnych”. – mówi Paweł Korzeniowski, mistrz świata i Europy w pływaniu. „MonaVie posiada większość witamin i minerałów, których potrzebuję do zachowania dobrej formy. Nic dziwnego, że Brazylijczycy uwielbiają ten owoc” – kończy Korzeniowski.

Pięć powodów, dla których warto pić MonaVie

Zdrowie się opłaca

Sprzedaż odżywczych soków bezpośrednio zainteresowanym konsumentom okazała się strzałem w dziesiątkę. Firma MonaVie odniosła ogromny sukces w Stanach Zjednoczonych i obecnie należy do najszybciej rozwijających się firm w USA. Łączna sprzedaż w 2009 roku sięgnęła 2,1 miliarda dolarów. Obecnie firma działa w 15 krajach, ale planowana jest już ekspansja na kolejne rynki.

„Polska jest pierwszym rynkiem w Europie Środkowo-Wschodniej, na którym pojawiły się produkty MonaVie. Decyzja zarządu może świadczyć o dojrzałości naszego rynku. Polacy stają się coraz bardziej wyczuleni na problemy zdrowotne, uważniej patrzymy na jakość i składniki dostępnych produktów” – mówi Radosław Baszyński, dyrektor generalny Monavie Polska. Soku MonaVie nie można kupić w sklepie, produkty są dostępne wyłącznie u niezależnych dystrybutorów, taki model sprzedaży pozwala promować napój i jednocześnie spełniać marzenie o prowadzeniu własnego biznesu. Wyjątkowy plan kompensacyjny stworzony przez MonaVie daje różnorodne możliwości na dochodów. Może być traktowany zarówno jako dodatkowe zajęcie, jak i pełnowymiarowa praca. „Model sprzedaży, który promujemy, daje ludziom szansę na przejęcie kontroli nad ich finansami” – tłumaczy Dallin A. Larsen, założyciel, członek zarządu i prezes MonaVie. „Jest to również najlepszy sposób na dotarcie do konsumentów i odpowiednie zaprezentowanie produktu. Produkt stojący na półce nie ma takiej siły przebicia, co sprzedawany w kontakcie bezpośrednim”. MonaVie, MonaVie Active™, MonaVie™ to zarejestrowane znaki handlowe należące do Monavie LLC w USA i innych krajach.

Karol Świtała

Pobierz artykuł Soki MonaVie – Zdrowie w płynie w pliku PDF.

Odwiedź nas!

Zapraszamy

Facebook Instagram YouTube

© 2024 Zdrowa JagodaStrony Canis Minor.

Cookies