MonaVie Active ist vorübergehend nicht verfügbar, aber probiere aus:

Płodność

Blisko połowa par starających się o dziecko ma problemy z zajściem w ciążę. Przyczyn niepłodności może być naprawdę wiele: wiek kobiety (a właściwie wiek jej jajeczek), zaburzenia związane z jakością plemników u mężczyzn, problemy z wagą, niezdrowy styl życia, wyczerpująca praca, dolegliwości i schorzenia – oto zaledwie niewielka część powodów zmniejszonej płodności.

Płodność

Aby zminimalizować negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych na organizm człowieka, w tym także na jego płodność, a także w celu poprawienia ogólnej kondycji psychofizycznej przyszłych rodziców, warto uzupełnić swoją codzienną dietę o porcję soku MonaVie Active.

Brazylijska jagoda Açai, podstawowy składnik mieszanki, ma zbawienny wpływ na nasz organizm: wzmacnia odporność, redukuje i łagodzi skutki stresu i przemęczenia, dodaje energii, wzmacnia witalność, poprawia funkcjonowanie całego organizmu – także sprawność seksualną – i korzystnie wpływa na płodność oraz potencję.

Ogromne ilości antyoksydantów zawartych w jagodzie Açai hamują proces starzenia się organizmu, mając tym samym duży wpływ na utrzymanie płodności u kobiet. Badania nie pozostawiają złudzeń – po 31. roku życia, w wyniku uszkodzeń chromosomalnych w komórkach, płodność kobiety powoli zanika. Przeciwutleniacze zawarte w Acai opóźniają starzenie, poprawiają jakość życia seksualnego i utrzymują płodność na wysokim poziomie.

MonaVie Active zawiera kwas foliowy szczególnie istotny dla kobiet w ciąży, które dla prawidłowego nasycenia organizmu folacyną powinny go przyjmować min. 3 miesiące przed planowanym poczęciem. Ponadto w składzie soku znajduje się arginina, która zapewnia prawidłowe wytwarzanie płynu nasiennego u mężczyzn oraz alanina zwiększająca popęd seksualny.

Odwiedź nas!

Zapraszamy

Facebook Instagram YouTube

© 2024 Gesunde BlaubeereWebsites Canis Minor.

Cookies